ITALI

Ata janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Bëhet fjalë për Lorik Canën si dhe bashkëshorten e tij Monika. Prindër të dy fëmijëve, ata nuk ngurojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-Kapiteni i Kombëtares shqiptare, ka treguar përmes një postimi në “Instastory”, se Monika pas dy muajsh po gatuan për herë të parë dhe sipas tij, kjo datë duhet të mbahet mend.

“08.09.2020. Ditë për t’u mbajtur mend. Monica Cana më në fund po gatuan pas 2 muajsh”, shkruan ai me humor krahas videos, ku bashkëshortja shfaqet duke gatuar pasta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: