Fifi ka treguar se në fillimet e saj të karrierës është paguar nga 10-35 euro për performancat që ofronte në lokalet e Prishtinës.

Në Instastory, këngëtarja u shpreh se atëherë ndjehej njeriu më me fat në botë që i jepej mundësia të punonte e të fitonte para me djersë, ndonëse pagesa ka qenë kaq e ulët.

“16 vjeçe dhe kam kënduar në kafet e vogla në Prishtinë. Herë me kitarë, herë me tastierë dhe më e bukura është që ka pas raste kam marrë 10 euro për performancën e më shumë 35 euro në atë kohë. Dhe ndjehesha njeriu më me fat në botë se po e fitoja me djersë”, është përgjigjur Fifi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa, sipas të dhënave të reja mësohet se këngëtarja kosovare paguhet nga 1500 deri 2 mijë euro.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: