Atdhe Xharavina është bërë figurë e njohur që kur u bë pjesë e programit “Për’puthen” në sezonin e parë.

I ftuar në ‘FitStation’ në News24, Atdheu zbuloi për moderatoren Çenkuela Hasa se çfarë nuk do të bënte kurrë në emër të dashurisë.

Moderatorja: Ke publikuar një status që përpara dashurisë jemi të vegjël, a do e falje tradhtinë në emër të saj?

Atdhe Xharavina: Më parë vras veten, nuk kthehem te ai person që më ka tradhtuar. S’ka arsye pse ta fal, se nëse e fal ka për ta bërë sërish, njoh shumë persona që kanë bërë prapë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: