TIRANE

Këngëtarja Fjolla Morina, pak ditë më parë kurorëzoi dashurinë me martesë me biznesmenin Fisnik Syla. Morina po i shijon në maksimum pushimet në Maldive, teksa nuk mungojnë fotot apo videot në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar e zhveshur, nga bregu i detit. Njërën nga fotot ajo e shoqëron me mbishkrimin: Në tokë nuk ka qiell, por ka pjesë të tij!

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: