TIRANE

Pas vendimit të Kryesisë së PD-së për të larguar nga partia deputetin Myslim Murrizi, i cili nuk pranoi të dorëzonte mandatin, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama.

Tallje
Tallje

Përmes një postimi në ‘Instagram’, Rama ironizon komentet e Murrizit “U nisën për të rrëzuar Ramën, më rrëzuan mua”.

Kreu i Qeverisë deklaratën e Murrizit e shoqëron me të qeshura.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb