Jonida Maliqi ka postuar së fundmi disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket në super formë si zakonisht.

Mirëpo, jo të gjithë i shohin gjërat njësoj. Një komentuese i ka shkruar këngëtares: “Je ber si tranvestit, me te kap ty zere se ke kapur trans”. Dhe si duket ky koment, aspak i këndshëm, nuk ka kaluar pa një përgjigje nga Jonida, e cila ia ka kthyer: “Më mirë vetja se sa prototipi i vulgaritetit”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: