Ish-kandidati për deputet i LSI Sokol Ponari ka ndarë në rrjetet sociale një foto me presidentin Ilir Meta teksa jane duke pirë një gotë verë.

Mbi foto ai shkruan “Sot me tifozin e papare te @celtic Tropoj e Skrapar jane nje dhe te pa ndare Une jam Ponar”

Meta

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb