TIRANE

Dyshja e dashur për publikun, Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë më 24 Prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.

Gjatë këtyre ditëve, dyshja kanë ndarë momente me vogëlushen në rrjetet sociale por nuk e kanë zbuluar portretin e saj. Së fundmi, ka qenë Arbenita e cila ka publikuar një imazh të bukur si familje. Ajo shihet teksa mban në krahë Ninën ndërsa Fero është mbështetur pranë tyre.

Ndonëse modelja është bërë nënë vetëm disa ditë më parë, kjo është një periudhë e vështirë për të, pasi humbi në të njëjtën ditë të atin.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb