TIRANE

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ portretin më të ëmbël familjar për festa. Me anë të një videoje të kuruar deri në detaje, ku shfaqet krah të voglit të saj, Zërit dhe bashkëshortit, Gjiko ajo na tregon se si është zbukuruar shtëpia e tyre për festat e fundvitit.

Moderatorja ka zgjedhur që me anë të këtyre pamjeje të falenderojë publikisht reperin e njohur për gjithçka çfarë ai ka bërë për të.

“Zot faleminderit për @gjikotheflyboy dhe Zërin tim që janë jeta ime, ata të cilët sigurohen që çdo cep i zemrës sime të mbushet plot dashuri aq shumë sa të më buzëqeshë dhe shpirti nga lumturia. Të dua burri im që ndonjëherë për të më bërë qejfin del edhe jashtë kornizave të tua dhe të dua Zëri im që na dha kuptimin e jetës. Je bota e nënës dhe babit”, ka shkruar Rudi bashkangjitur videos ku duket se e gjithë familja ka sjellë më pranë atmosferën e festave.
Menjëherë pak këtij postimi nuk kanë munguar komentet e shumta të ndjekësve të cilët e komplimentonin Elitën për pamjen e bukur të familjes së saj.

View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzeqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️???????) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite ? #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: