Dua Lipa ka provokuar fansat me fotografitë e fundit.
Këngëtarja kosovare me famë botërore ka publikuar disa foto në Instagram të cilat kanë nxitur komentuesit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Me fustan ngjyrë portokalli, rrjete, dhe me çizmet deri mbi gju Dua shfaqet e shtrirë për tokë.

Gjithçka tek ajo duket joshëse, edhe zinxhirët në duar, por edhe pozat e saj magjepsëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb