Media ndërkombëtare kanë transmetuar drejtpërdrejtë protestën e opozitës në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.
Drejtpërdrejtë nga Tirana është lidhur, edhe televizionit rus shtetëror, Rusia Today’.

Gjithashtu drejtpërdrejtë është transmetuar protesta edhe nga seksioni shqip i “Zërit te Amërikës” përmes faqes së facebook, gjithashtu media të njohura ndërkombëtare kanë raportuar mbi protestën e katërt kombëtare të opozitës së bashkuar në Tiranë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb