Lajmet e javës që shkoi, parë nga një kënd tjetër nga tre personazhe, Edlira Gjoni, Edi Oga dhe Salsano Rrapi, sjellin ironi dhe humor në pjesën e tretë të progamit A shoë.
Barsaletat pa çensuë të Salsano Rrapit, ironia Edi Ogës bashkuar me komentet me humor të Edlira Gjonit, sjellin një kënd krejt të veçantë të analizës së lajmeve për javën që shkoi. Ata kanë komentuar çitjanet kryeministrit, ngatërresat e mëdha të politikanevë me datat dhe vendet e ngitjes së Flamurit, “zërin e popullit” që ngatërron ndonjëherë emrine Bashës me atë të ramës e të tjera situata komike të politikës në media, javës që shkoi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb