Mediat e huaja, kryesisht ruse kanë hedhur dyshime se Princi Herry dhe Meghan Markle nuk janë më bashkë dhe se çifti është duke u përgatitur për procedurat e divorcit.

Siç raporton StarHit duke iu referuar mediave të huaja, çifti prej disa kohësh jetojnë në shtëpi të ndryshme kjo ka ngritur dyshime të forta në ndarjen.

Ndonëse nuk ka asgjë të konfirmuar zyrtarisht.

Por sipas informacioneve të pakonfirmuara, mediat e huaja shkruajnë se çifti punësoi avokatë, pasi marrëdhënia e tyre duket se nuk është e mirë.

Kujtojmë se dasma e Princit Harry dhe Meghan Markle u zhvillua më 19 maj 2018.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb