Karriera e saj prej artisteje duket se është zbehur pak, por Mega Fox, duket se ka gjetur një mënyrë për të rënë në sy.

Ylli së fundmi ka krijuar linjën e saj të të brendshmeve Frederick’s of Hollywood, dhe ka pozuar si protagoniste në fushatën e saj të re pranverë-verë 2017.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: