Duket sikur Megan Fox po e bën të përhershme dashurinë e saj për Machine Gun Kelly !
Fansat vunë re në tapetin e kuq të “American Music Awards” se aktorja 34-vjeçare kishte një tatuazh të ri.
Megan tregoi tatuazhin e ri në krahun e saj të majtë, i cili është shkruar me një shkronjë të vogël, lexon “el pistolero” – fjala spanjolle për “personin e armatosur”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Tatuazhi i ri i Megan Fox thotë” el pistolero “, me sa duket thuhet se është nofka e MGK,” shkroi një fans në Twitter.

Megan dhe Machine Gun Kelly filluan lidhjet gjatë verës, pak pasi ajo u nda nga bashkëshorti, Brian Austin Green.
Të dy shpesh kanë shprehur dashurin për njëri-tjetrin në mediat sociale dhe në intervista. Në tetor, ajo prezantoi Machine Gun Kelly me tre fëmijët e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: