BRITANI E MADHE

Meghan Markle dhe Prince Harry kanë mbërritur në Afrikën e Jugut për turneun e tyre mbretëror, të cilin do e shijojë edhe vogëlushi, Archie.

Në disa foto dhe video të publikuara nga Daily Mail shohim që duka dhe dukesha gjatë një takimi në Nyanga kërcejnë nën ritmet e muzikës afrikane.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Pas polemikave për avionin privat të përdorur nga çifti gjatë pushimeve verore në Ibiza, në Cape Toën ata mbërritën me një avion të linjës ajrore, British Airëays.

Çifti ka përshëndentur njerëzit të cilët mjaft të lumtur kishin dal për t’i pritur. Familja mbretërorë do të qëndrojë 10 ditë në Afrikën e Jugut dhe pastaj princ Harry do të udhëtojë vetëm në Malaëi, Botsëana dhe Angola.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb