BRITANI E MADHE

Meghan Markle dhe Princi Harry takuan Beyonce-n dhe Jay Z-në në Londër, në premierën e filmit të famshëm “The Lion King”. Meghan dhe Beyonce, të cilat takoheshin për herë të parë, u panë teksa përqafoheshin dhe bisedonin me shumë dashuri.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të gjithë janë kuriozë të dinë se çfarë u tha gjatë takimit dhe falë videove që po qarkullojnë online, mund ta dëgjojmë qartë një pjesë të bisedës.

Fansat vunë re se Beyonce e përshëndeti Meghan-in duke e quajtur “princesha ime”. Ndërsa gjatë këtij klipi, fansat mendojnë se këngëtarja i tha dukeshës “bebi është shumë i bukur”.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb