Në një vit shumë gjëra kanë ndryshuar dhe gjatë Commonwealth Day Meghan Markle dhe Kate Middleton janë shfaqur ‘ndryshe’.
Ashtu siç e thotë protokolli të dyja kanë shkëmbyer një puthje në hyrje të Westminster Abbey, më pas secila në vendin e saj.

Bashkëshortja e William në rresht të parë së bashku me Mbretëreshën, Carlon dhe Camillan. Bashkëshortja e Harry prapa, në lot, por jo për faj të kunatës së saj, por nga emocionet.

Vitin e kaluar Middleton ishte shtatzënë dhe e qeshur si gjithmonë kishte pritur të fejuarën e Harry-t të hyrje, për të hyrë të gjithë së bashku në kishë.
Këtë vit Markle është në muajin e tetë të shtatzënisë, është bërë bashkëshortja e Princit dhe me kunatën e saj marrëdhëniet janë të ngrira.

Por ashtu siç e do protokolli të dyja kanë shkëmbyer një përqafim dhe një puthje. Gjatë ceremonisë kanë qenë njëra pas tjetrës, Kate e veshur me të kuqe, një pallto e përdorur edhe herë tjetër nga Dukesha e Cambridge, ndërsa Meghan është shfaqur me një pallto të bardhë.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb