Meghan Markle dhe lidhja e saj me Princin Harry u futën në mikroskop që në momentin e parë dhe pas dokumentarëve zbulues dhe kujtimeve për lidhjet e tyre të vështira me pallatin, ata “ringjallën” interesin rreth martesës së tyre.

Një artikull i ri i botuar në Daily Mail thotë që Dukesha e Sussex është “e fiksuar pas parave dhe u zhgënjyer kur zbuloi se sa pak para ka Princi Harry”.

Shkrimtari mbretëror Tom Bawer përshkroi se si ish-ylli i Suits u befasua nga “kursimet” e burrit të saj.

“Befasia dhe zhgënjimi i saj i madh ishte se Princi Harry kishte shumë pak para. Ajo imagjinoi se do të vlente qindra milionë, nëse jo miliarda”, tha ai, duke shtuar: “Ajo dëshiron të lëvizë me Cadillac të mëdhenj dhe avionë privatë me komandë. Tani për tani ajo duhet të “luftojë” për gjëra të tilla”.

Gjatë rrugës, Bower ishte i prirur të theksonte se prania e çiftit në kurorëzimin e mbretit Charles ka të ngjarë të “shkatërrojë” ceremoninë dhe “të errësojë” mbretin Charles.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb