BRITANI E MADHE

Meghan Makle edhe njëherë në qendër të vëmendjes. Bashkëshortja e princit Harry në ditën ndërkombëtare të gruas më 8 mars kishte zgjedhur një bardh e zi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ai sipas kritikëve në internet ishte tepër i shkurtër për një grua në muajin e tetë të shtatzënisë. Kanë qenë të shumtë mesazhit kritikuese kundrejt dukeshës së Sussex.

‘Një përfaqësuese e Pallatit Mbretëror që zbulon këmbët?’, ‘Një grua shtatzënë që vesh minifund? ‘, ‘Fustan tepër seksi për një femër në muajin e tetë të shtatzënisë”. Meghan Makle në muajin prill do të bëhet nënë për herë të parë, por nuk dihet gjinia e fëmijës që do të vijë në jetë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb