BRITANI E MADHE

“Mirëseerdhët në profilin tonë zyrtar. Mezi presim të ndajmë punët tona, kauzat që mbështesim, njoftime të rëndësishme dhe mundësinë për t’i dhënë pak dritë çështjeve me rëndësi. Ju falenderojmë për suportin dhe ju urojmë mirëseardhjen. Meghan dhe Harry”- shkuhej në profilin e tyre në Instagram.

Untitled 1
Untitled 1

Ditën e djeshme Meghan Markle dhe Princ Harry janë bërë pjesë e ‘Instagram’ me profilin e tyre zyrtar. Fotot e para që kanë publikuar i përkasin eventeve të ndryshme të përbashkëta gjatë kohës që kanë qenë të martuar.

Kujtojmë se çifti mbretëror nuk janë të vetmit që kanë profile zyrtare në ‘Instagram’. Anëtarë të tjerë nga familja mbretërore janë bërë më herët pjesë e mediave sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb