SHBA

Meghan Markle feston sot 40-vjetorin e lindjes. Në këtë 40-vjetor dukesha ka shumë për të treguar.

Pas një fëmijërie të vështirë pas ndarjes së prindërve dhe braktisja e të atit tek jeta e saj si aktore në Hollivud. Pastaj fejesa e martesa me princ Harry-in dhe zhvendosja në Buckingham Palace.

Vitin e kaluar, 39-vjetorin Meghan e festoi në mënyrë private, ndërsa këtë 40-vjetor dukesha ka vendosur një party madhështore.

Sipas së përditshmes, Daily Mail Meghan për organizimin e festës në vilën e saj në Montecito, Los Angeles ka zgjedhur organizatoren e preferuar të Kim Kardashian dhe Oprah Winfrey.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb