BRITANI E MADHE

“Fëmija i Meghan Markle dhe princ Harry-it do të lind në prill ose në fillim të majit. Të paktën kështu aludojnë mediat britanike duke parë dhe madhësinë e barkut të dukeshës së Sussex.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në fillim u tha që fëmijë djalë apo vajzë do të lindte në mars. Ajo është fotografuar gjatë një takimi bamirësie në Birkenhead, në Merseyside. Meghan kishte veshur një fustan vjollcw, që i nxirrte në pah barkun i cili i rritet disa ditës.

Sipër tij mbante një pallto një kuqe të gjatë të kombinuar me këpucë me të njëjtën ngjyrë. Kjo ka qenë dhe dalja e parë zyrtare për vitin 2019.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: