Pushime spanjolle për Melanie Griffith, e cila është fotografuar nga e përjavshmja Chi në jahtin e saj në brigjet e ishujve Baleari, teksa i nënshtrohet masazheve relaksuese të trajnerit të saj personal.

Aktorja që do të festoje 62 vjetorin e saj në 9 gusht shfaqet me një fizik që do e kishin zili edhe adoleshentet.

Ish bashkëshortja e Antonio Banderas mbahet në formë falë stërvitjes së saj të përditshme fizike, siç tregojnë fotot e postuara prej saj në Instagram, ku tregon me krenari, format e saj perfektë me bikini.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb