NGA ZONJA KATERINA
Përbërësit

Varianti I
1 avokado
4 lgj reçel
4 feta mocarela
2 lgj uthull balsamike
2 simite
Kripë, piper, rigon

Varianti II
1 avokado
Vezë poshe (e zier surbull)
Pançetë
Domate
Rukola
Majonezë
Fara kia ose susami

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: