BRITANI E MADHE – Në internet janë shpërndarë disa imazhe që tregojnë dekoret më të çuditshme në kopshte. Pronarët e tyre, kanë përdoruar gjëra të pazakonshme për t’i dekoruar, duke krijuar skena aspak të këndshme raporton Daily Mail.

Prej guaskave të tualetit si vazo për lule, deri te jelekët për mbjelljen e bimëve, apo edhe deri tek krasitjet më të habitshme të pemëve njihuni me kopshtet më të çuditshme.

Sipas komenteve, thuhet se do të botohet një libër me këto kopshte që ndodhen në vende të ndryshme, ndërsa më poshtë mund të shihni disa nga rastet e postuara.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: