Mercedes nuk e ka ndërmend të ndalet me vetura.

Mercedes do të vazhdojë traditën e përditësimin të veturave A-Class.

Dhe vitin që po vjen do të lirojë një version të ri të këtij modeli i cili duket të jetë i jashtëzakonshëm.

Derisa ende nuk kanë rrjedhur tiparet e motorit dhe performancat e veturës, fotografitë tregojnë një bishë të vërtetë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb