Të zhytur në natyrë, larg nga gjithçka dhe nga të gjithë, Mercedesz Henger dhe Lucas Peracchi kanë përfituar për të bërë së bashku një banjo të nxehtë. Ai shfaqet plotësisht nudo, ndërsa ajo, të paktën për foton e ndarë në Instagram vesh një bikini super seksi që i nxjerr në pah të pasmet.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Siç tregon ajo vetë në rrjetet sociale, kjo është një mënyrë shumë e mirë për të festuar ditëlindjen e të fejuarit të saj. ‘Ja një banjo ashtu si nëna natyrë e ka bërë’, shkruan personal trainer duke postuar një foto ku i fejuari i saj shfaqet plotësisht nudo.

’Nganjëherë jeta është shumë e bukur, pikërisht ashtu si do doje të ishte’ , shkruan Henger, në një tjetër foto ku shfaqet me bikini shpërthyese. Ajo zhytet në ujë, duke treguar format e saj si dhe duke treguar një buzëqeshje që magjeps. Komentet e ndjekësve nuk mungojnë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb