I ftuar në Vila24 me moderatoren Brunilda Lahe Meridian Ramçaj për herë të parë ka folur për raportin e tij me Luiz Ejllin duke zbuluar të vërtetat e kësaj miqësie.

“Unë kam qenë i pari që kam i kam çuar rrobat Luizit kur ka hyrë në Big Brother. I kam dalë në mbrojtje kur të gjithë se kanë bërë. Nëse t’i bën pushime me dikë dhe e fut në shtëpi, dhe shkoni në Paris me partnerët dhe sërish se njeh unë nuk e di. I kam shkruar dhe i thashë që kam bërë ndonjë gabim pasi pa kuptuar ishim gjithë kohës hiq e vërë njëri tjetrin nga instagrami, dhe më tha s’ka asgjë për t’u shqetësuar”, tha Meridiani.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb