Merkato është e paparashikushme. Të vetdijshëm për këtë fakt janë te Manchester United, klub i i cili po përgatit skenarët e mundshëm në rast largimi të Cristiano Ronaldo.

Trajneri i ri i “Djajve të Kuq”, Ten Hag, ka filluar nga puna dhe ka identifikuar pasuesin e duhur. Sipas Sunday Mirror, zëvendësuesi ideal i CR7 që ka në mendje tekniku është Antony.

54
54

Antony aktivizohet te Ajax prej 2 sezonesh.22 vjeçari brazilian veshi fanellën e kampionëve të Hollandës në 23 sfida në edicionin që kaloi, duke shënuar 8 gola. Antony është rritur te Sao Paolo.

Antony
Antony

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: