Një banesë në lagjen “Drimadhë” në Dhërmi ka marrë flakë ditën e sotme.

Sipas Policisë banesa ishte e pabanueshme dhe ishte në pronësi të shtetasi Th.D.,

Si pasojë e flakëve policia bën me dije se janë konstatuar dëme materiale.

Dhërmi/Informacion paraprak

Më datë 24.04.2022, rreth orës 11:40, në lagjen Drimadhë, fshati Dhërmi, ka marrë zjarrë banesa e pabanueshme e  shtetasitt Th. D., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb