FIER

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen ‘’29 Nëntori’’ në Fier. Gazetari Ervis Kuçi raporton për BalkanWeb se banes aka qenë e banuar, por nuk ka të lënduar.

Për më tepër dyshohet se shkak i zjarri ka qenë izoluesja e soletës ndërkohë që dy zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: