Një automjet është përfshirë nga flakët e zjarrit pasditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Laprakës rreth orës 17:10.

Nga zjarri në makinë ka shpëtuar drejtuesi i mjetit, B.K., i cili nuk ka pësuar lëndime.

Automjeti dyshohet se mori flakë për shkaqe aksidentale. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: