Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës,  Adriana Matoshi,  duket se i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj futbollist. Prej pak ditësh në rrjet ka qarkulluar lajmi se dyshja nuk janë më bashkë, ndërsa sot është vënë re se ata nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në rrjetet sociale.

Deri më asnjëri prej tyre nuk ka reaguar, duke mos e konfirmuar ndarjen por as duke mos e përgënjeshtruar ketë lajm.

Matoshi prej kohësh ishte në lidhje me partnerin disa vite më të ri, lidhje kjo që ne fillim u përball me shumë kritika.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: