Kreu i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur Ramës për deklaratën e djeshme të tij ku i bëri thirrje sipërmarrësve të marrin punëtorë nga Bangladeshi, India e Afganistani.

Basha thotë se Rama pas 8 vitesh dështim në qeverisje i konsideron shqiptarët të zëvendësueshëm.

Sipas liderit të opozitës, Ramën nuk e shqetëson aspak largimi masiv i shqiptarëve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb