Marcelo ndërpreu bashkëpunimin me Real Madrid këtë verë, pas disa vitesh me Los Blancos. Mbrojtësi i njohur momentalisht është pa skuadër dhe ditët në vijim pritet të jenë të rëndësishme për të ardhmen e tij.

Sipas asaj që shkruan Marca, braziliani po mendon më shumë tërheqjen nga futbolli sesa vazhdimin e karrierës me një skuadër tjetër. 34 vjeccari nuk ka marrë akoma një vendim përfundimtar, por “peshorja” anon më shumë nga braktisja e lojës së luajtur.

T3

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: