TIRANË

Presidenti i Republikës Ilir Meta është i mendimit se zgjedhjet e përgjithshme duhet të ishin mbajtur me kohë dhe jo në 25 prill. Megjithatë ai thekson në një postim në “Facebook” se përmbysja demokratike do të vijë më 25 prill.

“Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur me kohë. PËRMBYSJE DEMOKRATIKE më 25 PRILL 2021”, shkruan kreu i Shtetit.

Meta Fb
Meta Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: