Futbollisti i Kombëtares së Argjentinës dhe i Barcelonës, Lionel Messi, ka bërë një ndryshim në pamjen e tij të jashtme.

“Pleshti” ka vendosur të heq mjekrën, ndërsa reagimet në rrjetet sociale ishin të natyrave të ndryshme.

Lojtari i klubit spanjoll tashmë duket më i ri në pamjen e fytyrës, por komentuesit në rrjetet sociale e kanë komentuar gjatë këtë veprim të papritur.

Gara për kompeticionin e Ligës së Kampionëve ka nisur mbarë, pasi në ndeshjen e parë, Messi shënoi 3  nga 4 golat e sfidës kundër PSV-së.

  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb