Barcelona do të udhëtojë për në Tokio për të marrë pjesë në Kupën e Botës. Por ajo që të bën përshtypje gjatë udhëtimit të lojtarëve është veshja e yllit të kësaj skuadre Lionel Messi.

Ai ka publikuar në Facebook një foto para nisjes në avion, ndërsa duket me veshje aspak të përshtatshme.

“Gati për fluturim. Me pizhame të mëdha, por të rehatshme”, ka shkruar argjentinasi Messi.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: