Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi po vazhdon rikuperimin e tij në palestër, ku po punon me këmbën e tij të mbuluar me një fashë. Argjentinasi pësoi një dëmtim në seancën e tij të parë stërvitore para sezonit, pas kthimit të tij nga pushimet.

Messi nuk udhëtoi me pjesën tjetër të ekipit në Shtetet e Bashkuara për lojërat miqësore kundër Napolit dhe ai po punon shumë për tu rikuperuar para fillimit të sezonit 2019/20 javën e ardhshme.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: