TIRANË- Mësuesit më të mirë, të ftuar nga kryeministri në një darkë në Pallatin e Kongreseve duket se janë kënaqur pa masë pas fjalëve lavdëruese të ministres së linjës, Lindita Nikolla dhe vetë kreut të qeverisë Rama.


Darka duket se ka shkuar aq mirë, sa nuk kanë munguar as vallet e këngët popullore për të festuar siç duhet.
(ma.ar/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: