Gazetari i njohur dhe zëri i mëngjesit në News24 Bashkim Hoxha ka bërë bashkë dy presidentë me rastin e ditëlindjes së tij. Është Presidenti i Republikës Ilir Meta që ka ndarë me publikun një moment nga takimi me gazetarin Hoxha dhe ish-presidentin Bamir Topi. Meta uron gazetarin edhe shumë dekada të tjera.

“Bashkë me Presidentin Topi duke uruar sot për 65-vjetorin e lindjes, shkrimtarin dhe gazetarin e mirënjohur Bashkim Hoxha. Edhe shumë dekada të reja për të, me lumturi dhe krijimtari!”, shkruan Meta.

Meta Fb
Meta Fb

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb