TIRANË

Presidenti i Republikës Ilir Meta po udhëton sot drejt Kosovës, për të marrë pjesë në aktivitetet për nder të 110-vjetorit të Kuvendit të Junikut.

Por më parë Kreu i Shtetit ka bërë një ndalesë të shkurtër në Kukës, buzë Drinit, nga ku publikon dhe një foto.

“Një ndalesë në Kukës përpara pjesëmarrjes në 110-vjetorin e Kuvendit të Junikut”, shkruan Meta.

Meta Fb
Meta Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: