Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e kësaj të hëne me një foto domethënëse.

Ai shfaqet në krahë të djalit të tij, Besi në Malin e Tomorrit.

Në foto babë e bir i kanë hedhur njëri-tjetrit krahun në qafë si për të tregur lidhjen e ngushtë mes tyre.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb