Presidenti Ilir Meta duke se ka lënë për pak çaste zyrën e tij dhe angazhimet politike, duke u ‘zhveshur’ nga kostumi zyrtar për të marrë pak kohë për veten.

Kreu i shtetit shfaqet teksa bën vrap buzë bregdetit të Durrësit.

“Pas një dite intensive, rikthimi në bregdetin e Durrësit është shumë frymëzues, por edhe reflektues.”, shkruan Meta një statusi në “Facebook”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: