Presidenti i Republikës Ilir Meta kërkon të ndërtohet menjëherë rruga e Selenicës. Teksa publikon një foto parullë të vendosur në këtë zonë.

“Me bitumin e Selenicës u ndërtuan rrugët e Shqipërisë dhe Europës, por rrugë për të nuk ka. RRUGA E SELENICËS TË NDËRTOHET MENJËHERË! 🇦🇱”, shkruan Presidenti Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: