TIRANË

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka ndarë këtë të diel momente me miqtë e tij, me të cilët shfaqet duke konsumuar një kafe.

Mes tyre është dhe aktori i humorit Irgen Çela, ose polici i Portokallisë.

“Një të diel të qeshur miq!”, shkruan Meta.

Meta Fb
Meta Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: