Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë fundjavë që ta kalojë në vendlindjen e tij, Çepan të Skraparit, duke u shkëputur nga angazhimet e politikës si kryetar shteti.

Përmes një mesazhi në “Facebook” Meta i ka uruar shqiptarëve një fundjavë të mbarë, ndërsa ka publikuar dhe një foto.

“Të dashur miq!
Ju uroj një fundjavë të mbarë me këtë foto nga Çepani.”, shkruan Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: