TIRANË

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar një foto të të rinjve në Partinë e Lirisë.

Meta thekson dhe njëherë mesazhin e tij për të rinjtë si energjia për ndryshimin.

“Studentët, energjia frymëzuese për Ndryshim! ✌️🇦🇱”, shkruan Meta.

Meta
Meta

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: