Lideri i Partisë së Lirisë, Ilir Meta deklaron se është koha që Tirana të çlirohet dhe të marrë frymë përsëri!

Meta publikon një foto nga Tirana e vitit 1980 dhe ajo e vitit 2021 dhe shkruan se është koha për t’u zgjuar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: